STOMATOLODZY

(alfabetycznie)

    Bożena Durajczyk

Od lat zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów z chorobami przyzębia. Ma specjalizację drugiego stopnia z periodontologii. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu.  
więcej

    Barbara Kobylańska

Barbara KobylańskaLekarz stomatolog, specjalizujący się w ortodoncji i pedodoncji.
Absolwentka wrocławskiej Akademii Medycznej. W 1982 roku uzyskała specjalizację pierwszego stopnia z pedodoncji, a w 1991 roku - specjalizację drugiego stopnia z ortodoncji.
więcej

    Izabela Małecka-Czerchawska

Izabela Małecka-CzerchawskaLekarz stomatolog, który specjalizuje się w wykonywaniu licówek porcelanowych i kompozytowych oraz - wybielaniu zębów metodą pośrednią i bezpośrednią. W 1984 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. 
więcej

    Weronika Mironowicz-Szydłowska

Lekarz stomatolog ze specjalizacją drugiego stopnia z ortodoncji. Ukończyła wrocławską AM i pozostała na uczelni, pracując i pogłębiając wiedzę. Wychowała rzesze studentów w zespole prof. Adama Masztalerza.
więcej

    Piotr Napadłek

Piotr NapadłekSpecjalizuje się w leczeniu protetycznym, stomatologii zachowawczej oraz stomatologii estetycznej - w pełnym zakresie. Absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu (2001 rok).
więcej

 

    Tadeusz Napadłek

Tadeusz NapadłekDoświadczony profesjonalista. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, od ponad 30 lat pracujący w zawodzie. W 1988 roku uzyskał drugi stopień specjalizacji w dziedzinie protetyka stomatologiczna. Jeden z twórców „Stomatologii na Biskupinie”.
więcej


    Dorota Numrich

Dorota NumrichLekarz stomatolog Dorota Numrich ukończyła w 1979 roku Wydział Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Systematycznie uczestniczy w kursach, szkoleniach i seminariach medycznych.
więcej

    Filip Podgórski

filipSpecjalizuje się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, chirurgii stomatologicznej oraz w stomatologii zachowawczej.
Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od ukończenia studiów związany z kliniką stomatologiczną „Stomatologia na Biskupinie”.
więcej

    Anna Wierzowiecka

Michał RogulaAbsolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi , który ukończyła w 2014 roku. Staż podyplomowy odbyła w naszej przychodni, gdzie kontynuuje pracę zawodową. Z pasją zajmuje się Stomatologią estetyczną oraz Protetyką, a także leczeniem zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego i Chirurgią stomatologiczną.
więcej